Dzienne archiwum: Czerwiec 6, 2015

image Jeśli korzystamy z usług dekoratorów lub innych osób, które zajmują się dekoracją wnętrz otrzymamy na sam początek projekt. Projekt jest tutaj kluczowy i najważniejszy. Projekt robi się na specjalne zamówienie lub wybiera się z już gotowych projektów. Projekt musi się nam podobać w 100%, ponieważ na jakie podstawie będzie urządzone nasze wnętrze. Wszystko to co jest w projekcie, będzie w naszym pomieszczeniu. Projekt jest bardzo ważny. Bardzo ważne, abyśmy go dokładnie sprawdzili. Nie można pozwolić sobie na jakieś błędy lub niedomówienia. Wszystko musi być dobrze wytłumaczone. Wszystko musi być tak jak powinno. Jest to naprawdę ważne. I należy o tym pamiętać. Projekt jest po to, aby dobrze porozumieć się z dekoratorem. Projekt jest po to, aby wszystko dokładnie przedstawić. Projekt spełnia ogromnie ważną rolę. Wykonuje bardzo ważne zadanie. Projekt musi być przez nas zaakceptowany, inaczej trzeba będzie nanosić zmiany. Bez projektu nie wykona się żadnej pracy. Wszystko jest naprawdę bardzo ważne.

image Jest to naprawdę bardzo dobry pomysł. Jest to dobre rozwiązanie. Zawsze coś może wyglądać inaczej. Zawsze możemy zrobić coś w innym stylu. Urządzanie wnętrza jest dobre przede wszystkim do samopoczucia. Jest ważne też dla zmiany wnętrza. Wnętrze może diametralnie się zmienić. Warto urządzać wnętrza. Szczególnie te, w których mieszkamy. Jest to ważne, ponieważ to jak mieszkamy w znacznym stopniu na nas oddziałuje. Gdy lepiej mieszkamy, wtedy lepiej się czujemy i zupełnie inaczej wpływamy na ludzi. Jest to naprawdę dobre. Warto spróbować zastosować takie rozwiązanie. Urządzanie wnętrza jest też szczególnie ważne tak, gdzie się dopiero co w prowadzamy. Urządzanie wnętrza pozwala wtedy na wprowadzenie siebie w to miejsce, na wprowadzenie jakiś swoich zasad, swojego stylu. Jest to ważne i potrzebne. Szczególnie jeśli będziemy odnajdywać się w zupełnie nowym miejscu. Jest to ważne, bo będziemy mogli pokazać siebie, bo będziemy mogli znaleźć w tym odpowiednim miejscu swoje „ja”. Naprawdę warto się nad tym zastanowić.Szukaj

Kategorie

Kalendarz

Wartości rodzinne

    W pędzie codziennego życia zapomina się często jak ważna jest rodzina. Ojciec wcześnie rano wychodzi do pracy, ponieważ żyje w przekonaniu, że jego zadaniem jest zarabianie pieniędzy, by zapewnić byt rodzinie. Matka, również pracująca, musi łączyć opiekę nad domem z obowiązkami pracowniczymi. Dzieci biegają to do szkoły, to na różnego rodzaju zajęcia pozalekcyjne. Z dziadkami widują się właściwie tylko w weekendy na rodzinnym obiedzie. Nawet wtedy dużo bardziej są zainteresowane szybkim powrotem do domu, by pograć na komputerze lub spotkać się z kolegami. Psychologie zauważają, że ten brak czasu jest elementem, który powoduje, że rodzina oddala się od siebie. Wystarczy przyjąć jako zasadę parę zachowań, które pozwolą rodzinie trzymać się razem i również na co dzień pielęgnować rodzinne wartości - . Do takich należy wspólne jedzenie posiłków. Szybkie poranki nie pozwalają NATO, by zasiąść przed stołem i delektować się śniadaniem, jednak nikt nie powiedział, że kolacja nie może być uroczysta. Powinien być o nie tylko moment przeznaczony na wspólne spożywanie pysznych dań, ale również czas wspólnych rozmów, śmiech i opowiadania sobie, jak minął dzień.

    Dzieci zawsze chcą opowiedzieć, co udało im się zrobić w szkole, jakie dostały oceny, mąż chętnie opowie o wrednym szefie, a żona o nudnym dniu spędzonych na wypełnianiu rachunków w pracy. Podzielenie się problemami, opowiedzenie o rzeczach sympatycznych, jak nic zbliża się do siebie rodzinę. Atmosfera jest dużo bardziej luźna, a dzieci kładą się do łóżka zadowolone, że chociaż przez tę chwilę, rodzice mieli czas, który mogli im właśnie poświęcić. Sami małżonkowie również nie mogą zapominać o łączącej ich miłości i starać się ją pielęgnować również na co dzień. Małe gesty i dobre uczynki sprawiają, że rodzina jest silna i nie imają się jej nawet najgorsze sytuacje. Dlatego nie można zapominać nie tylko o miłości i przyjaźni, ale przede wszystkim o rozmowie, która od zawsze byłą i jest kluczem do rozwiązania każdych problemów.